گروه صنعتی امیر ماشین مفتخر است تا با اتکا به توان تیم های تخصصی خود در حوزه‌های فنی مهندسی، ارائه دهنده ماشین آلات لیبل چسبان با کیفیت و کارایی بسیار بالا باشد. این مجموعه تمامی تلاش خود را به کار گرفته تا سطح کاربری تولیدات خود را قدم به قدم بهبود داده و آنها را به استانداردهای روز دنیا نزدیک و نزدیک تر کند. آنچه که ما را در این مسیر قرار داد عزم آن بود که اعتبار از دست رفته را به محصولات تولید شده با نام ایران برگردانیم. هر چند که ما جزء بسیار کوچکی از صنعت گسترده کشور هستیم، ولیکن می‌خواهیم نقش خود را در نیل به این هدف والا ایفا کنیم. برای رسیدن به این مهم بر آن شدیم تا با تکیه به توان مهندسی داخلی و تجربیات گذشته ضمن ترسیم یک خط مشی هدفمند خود را قدم به قدم به آن نزدیک کنیم. بر همین اساس با ایجاد گروه های کاری زبده طی این مسیر را برای خود هموار کردیم.
نخستین گروه کاری ما واحد طراحی مجموعه امیر ماشین است. این گروه وظیفه سازمانی مشخصی را پیش روی خود می‌بیند. این وظیفه رصد مداوم محصولات و بررسی آن هاست تا با شناخت هرچه بهتر قدم در راه بهبود و کیفیت کار داشته باشد. ارتباط موثر با مشتریان پس از تحویل دستگاه امری است که این گروه کاری را جهت شناخت هرچه بهتر نتایج کار کمک می‌کند. در این راستا کمک شما عزیزان نقش بسزایی برای رسیدن به این هدف مهم دارد.
تامین متریال مناسب از جمله مواردی که می‌تواند کیفیت خروجی محصولات را در هر صنعتی بالا ببرد. این امر با توجه به نوسانات بازار داخلی و نیز نبود گرید (درجه بندی) قابل اتکا در بازار همواره با مشکلاتی مواجه بوده است. به همین سبب مجموعه امین ماشین بر آن شد تا با تکمیل اطلاعات خود از بازار تامین متریال و نیز بررسی دقیق شرایط در هر برهه از زمان با هر میزان از نوسانات بازار متریال مناسب را جهت ساخت محصولات خود تامین کند.
ساخت قطعات یکی از موانع رسیدن به استانداردهای روز دنیا در زمینه تولید ماشین آلات صنعتی است. ماشین ابزارهای ساخت قطعات در کشور ما به دلیل آنکه مربوط به چند دهه قبل هستند و در کشورهای صنعتی از رده خارج هستند کیفیت پایین ساخت قطعات را موجب شده اند. مجموعه امین ماشین با علم به این که همچون شرکت‌های مطرح سازنده ماشین آلات بسته بندی در کشورهای طراز اول این صنعت به ماشین ابزارهای به روز دسترسی نخواهد داشت سعی کرده است تا حد امکان این کمبود را با استفاده از نیروی انسانی مجرب و نیز تهیه طرح هایی متعادل کننده، این مسئله و اثرش را خنثی کند. همچنین بخش تدارکات مجموعه امیر ماشین سعی کرده است تا با بررسی شرایط زمینه تامین ماشین ابزار های به روز را بررسی نماید و در اولین فرصت ممکن نسبت به تهیه آنها اقدام کند.
یکی از مسائل پیش روی شرکت های سازنده ماشین آلات مونتاژ صحیح قطعات می باشد. واقعیت آن است که حتی اگر تیم‌های طراحی و ساخت قطعات کار خود را به نحو احسن انجام دهند باز هم برای رسیدن به نتیجه مطلوب نیاز به مونتاژ دقیق قطعات داریم. مجموعه امین ماشین با آگاهی از این مسئله همواره سعی کرده است افراد با تجربه را در این زمینه به کار گیرد. کادر مونتاژی ما متشکل از افرادی است که با آموزش صحیح توسط مهندسان کارآزموده در زمینه تولید ماشین آلات بسته بندی مهارت های لازم را کسب کرده‌اند. حضور چنین تیمی موجب اطمینان خاطر برای سایر تیم های مجموعه شده است تا با خیال راحت وظایف محوله را به سرانجام برسانند.
از جمله نگرانی‌های صاحبان کارخانجات دسترسی به خدمات پس از فروش برای ماشین آلات ای است که آنها را تهیه کرده‌اند. بررسی فعالیت چند دهه گذشته شرکت های سازنده ماشین آلات بسته بندی نشان می‌دهد که وجه تمایز شرکت های معتبر از شرکت های نامعتبر خدمات پس از فروش است. عموماً شرکتهای معتبر با تکیه بر این واقعیت که از ابتدا دستگاه با کیفیتی را تحویل داده‌اند، خدمات پس از فروش شان را به درستی انجام می دهند. برعکس شرکت های نامعتبر با آگاهی از کیفیت پایین تولیدات شان می دانند که عمر دستگاه پایین است و ارائه خدمات پس از فروش نمی تواند مشکلات به وجود آمده را برطرف کند و لذا از انجام آن سر باز می زنند. گروه صنعتی امین ماشین با آگاهی از این مسئله با تولید ماشین آلات با کیفیت سعی کرده است تا زمینه را برای ارائه خدمات پس از فروش مناسب فراهم کند. لذا پس از تولید محصولات با کیفیت ارائه خدمات پس از فروش امریست ممکن که در مجموعه ما جزء امور محوله تیم خدمات پس از فروش می باشد.
پس از سال‌ها حضور در صنعت بسته‌بندی دریافتیم بسیاری از کسانی که قصد خرید این مشکلات را دارند، اطلاعات بسیار کمی در مورد آنها دارند و برای همین هم هنگام انتخاب و خرید دچار اشتباهاتی می شوند. این اشتباهات باعث بروز مشکلاتی در هنگام راه اندازی، تنظیمات و در نهایت سرویس و نگهداری خواهد شد. همچنین به طور معمول دستگاه‌هایی که به اشتباه انتخاب شدند هزینه‌های مازاد ای را بر خریداران شان تحمیل می کنند. به همه این ها بایستی نتیجه نه چندان مطلوب خروجی را هم اضافه کنیم. مجموعه امین ماشین در جهت برطرف نمودن این مشکل بسیار مهم بر آن شد تا با ارائه مشاوره‌های تخصصی کمکی در جهت کاهش این مشکلات داشته باشد.