جدیدترین مطالب

دستگاه لیبل زن چسبان مواد شوینده

دستگاه لیبل زن چسبان مواد شوینده

دستگاه لیبل زن چسبان مواد شوینده

امروزه مواد شوینده بسیار پر مصرف هستند و برای پاکیزگی سطوح و کف ، لباس و البسه ، انواع ظروف و … مورد استفاده قرار میگیرد بنابراین با توجه به اینکه این مواد شوینده تولید و مصرف بالایی دارند بسته بندی و تولید آنها بسیار پر سود میباشد و افرادی که در زمینه ی تولید مواد شوینده فعالیت دارند میتوانند پس از بسته بندی در انواع ظروف پلاستیکی و بطری ها و کارتن و سلفون و نایلون در سایز های مختلف و در وزن های مختلف محصولات تولیدی را بسته بندی نمایند و سپس روی بسته های تولیدی در هر اندازه و ابعاد و شکل هایی که باشد میتوانید لیبل مورد نظر را روی آن نصب نمایید امروزه تمامی محصولات دارای لیبل هستند

لیبل برچسبی درج شده بر روی محصول میباشد و برای اینکه مشتری بتواند اطلاعات محصول مواد تشکیل دهنده و نکات نگهداری و استفاده از محصول و مراحل استفاده از محصول ، قیمت تولید و مصرفی ، تاریخ تولید و انقضاء و برند ها و مشخصات شرکت تولید کننده را بداند باید از لیبل روی محصول استفاده کنید یک محصول بدون هیچ اطلاعات و مشخصات به نحوی بی هویت و بی ارزش میباشد و افراد برای خرید محصول اقدام نمیکنند اما یک محصول دارای لیبل بسیار ارزشمند و با اصالت دیده میشود و در نظر فروشنده محصولی کامل است که خریدار آن خواهد شد.

دستگاه لیبل زن چسبان مواد شوینده

دستگاه لیبل چسبان برای انواع شامپو

انواع شامپو با خاصیت های مختلف در بسته ها با شکل ها و اندازه های مختلفی تولید میشود شامپو های تک نفره کوچ و متوسط و بسیار بزرگ در وزن های بالا در انواع بطری ها و ظرف ها بسته بندی میشوند بنابراین این محصولات پس از تولید و ریخته شدن در بطری ها روی ظرف آنها لیبلی متناسب با دستگاه های  پیشرفته درج میشود .

دستگاه لیبل زن ریکا

انواع ریکا ها در بطری های پلاستیکی و … بسته بندی میشوند و میتوانید با دستگاه ها به صورت یک طرفه و دو طرفه روی محصولات لیبل درج نمایید.

دستگاه لیبل زن ریکا

دستگاه لیبل زن وایتکس

وایتکس در بطری های گرد و پلاستیکی ریخته میشود و بعد از پر شدن و بسته شدن درب آنها دستگاه لیبل زن لیبل را به صورت دقیق دور تا دور محصول قرار میدهد و در برخی بسته بندی ها که ظروف تخت هستند به صورت یک طرفه و یا دو طرفه با دستگاه مخصوص چسبانده میشود.

دستگاه لیبل زن وایتکس

دستگاه لیبل زن صابون

صابون ها معمولا به صورت مربعی و مستطیل شکل هستند که میتوانید روی صابون ها نیز لیبل درج نمایید برخی از این لیبل خا روی کارتن های صابون چسبانده میشوند.برای مشاهده ی انواع دستگاه لیبل زن کلیک کنید.

دستگاه لیبل زن مایع لباسشویی

امروزه انواع مختلفی از مایع های لباسشویی در بازار هستند که میتوانید در بسته های مختفی قرار داده شوند و لیبل گذاری شوند تا آماده ی ارائه به بازار مصرف شوند.

دستگاه لیبل زن مایع لباسشویی

دستگاه لیبل زن مواد شوینده یک طرفه

دستگاه های لیبل زن یک طرفه با تکنولوژی ای ساخته میشوند که لیبل ها را در یک سمت محصول درج نمایند . ماشین سازی امین یکی از بهترین تولید کنندگان انواع ماشین آلات لیبل زن میباشد که در هر استانی که باشید آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

دستگاه لیبل زن مواد شوینده دو طرفه

برخی دستگاه ها لاین قابلیت را دارند که لیبل را همزمان به دو طرف یک محصول بچسبانند بنابراین در این زمینه باید با ما در تماس باشید تا شما عزیزان را همراهی کنیم.جهت خرید دستگاه لیبل زن چسبان مواد شوینده با ما در تماس باشید.

دستگاه لیبل زن مواد شوینده دو طرفه

دستگاه لیبل زن مواد شوینده اتوماتیک

دستگاه های اتوماتیک سرعت و کیفیت بالایی در درج لیبل دارند و دقت آنها بسیار بالاست بنابراین یک دستگاه اتوماتیک با هرینه ی کمتر بدون نیاز به دخالت دست محصولات را آماده میکند و در زمان و هزینه بسیار صرفه جویی دارد.

دستگاه لیبل زن مواد شوینده اتوماتیک

قیمت دستگاه لیبل زن مواد شوینده

قیمت دستگاه ها با توجه به اینکه دستگاه ها دارای امکانات متفاوتی هستند متفاوت میباشد انواع مختلفی از دستگاه لیبل زن و لیبل چسبان با کارکرد و قابلیت متفاوت هستند که میتوانید از آنها استفاده نمایید برای اطلاع از قیمت های به روز با ما در تماس باشید.

قیمت دستگاه لیبل زن مواد شوینده

برای دریافت مشاوره رایگان، شماره خود را وارد نمایید.

فرم مشاوره