گروه صنعتی امیرن ماشین مفتخر است تا با اتکا به توان تیم های تخصصی خود در حوزه‌های فنی مهندسی، ارائه دهنده ماشین آلات لیبل چسبان با کیفیت و کارایی بسیار بالا باشد.
 
 این مجموعه تمامی تلاش خود را به کار گرفته تا سطح کاربری تولیدات خود را قدم به قدم بهبود داده و آنها را به استانداردهای روز دنیا نزدیک و نزدیک تر کند. آنچه که ما را در این مسیر قرار داد عزم آن بود که اعتبار از دست رفته را به محصولات تولید شده با نام ایران برگردانیم. 
 
 
برای رسیدن به این مهم بر آن شدیم تا با تکیه به توان مهندسی داخلی و تجربیات گذشته ضمن ترسیم یک خط مشی هدفمند بر طی این مسیر پر فراز و نشیب بکوشیم. بر همین اساس با ایجاد گروه های کاری زبده آن را برای خود هموار کردیم.
 
 
پس از سال‌ها حضور در صنعت بسته‌بندی دریافتیم اطلاعات بسیار کم خریداران در مورد ماشین آلات عامل مهمی در بروز مشکلات و اشتباهات به هنگام خرید و انتخب آنهاست. 
 
مجموعه امین ماشین در جهت برطرف نمودن این مشکل بسیار مهم بر آن شد تا با ارائه مشاوره‌های تخصصی کمکی در جهت کاهش این مشکلات داشته باشد.
 
 
مهم ترین گروه کاری ما واحد طراحی مجموعه امین ماشین است. این گروه وظیفه رصد مداوم محصولات و بررسی آن ها را برعهده دارد  تا با شناخت هرچه بهتر قدم در راه بهبود بگذارد.
 
 
از جمله نگرانی‌های صاحبان کارخانجات دسترسی به خدمات پس از فروش برای ماشین آلات ای است که آنها را تهیه کرده‌اند. گروه صنعتی امین ماشین با آگاهی از این مسئله سعی کرده است تا با استفاده از کادر فعال و متعهد زمینه را برای ارائه خدمات پس از فروش مناسب فراهم کند.

برای دریافت مشاوره رایگان، شماره خود را وارد نمایید.

فرم مشاوره