مواد شیمیایی

مواد شیمیایی، شاید نام آنها را دوست نداشته باشیم. اما می دانیم که در دنیای امروز، در بهبود شرایط زندگی کمک شایانی می کنند. سموم و کودها در کشاورزی و باغداری حضور دارند. آنها تأثیر مهمی در تأمین غذای انسان دارند. ما همچنین از آنها برای از بین بردن حشرات در محیط های مسکونی و محل های کار استفاده می کنیم. نگهداری خودرو بدون استفاده از روغن موتور و ضد یخ امکان پذیر نیست. همه اینها نمایانگر یک بازار پر رونق برای این محصولات است.

روغن موتور

روغن های موتور مایعات با غلظت معمولی هستند. برای بسته بندی آنها به دستگاه های پرکن مایعات، درب بند و لیبل چسبان نیاز دارید. دستگاه پرکن آنها عمدتاً خطی است اما می توانید از دستگاه روتاری برای ظرفیت های بالا نیز استفاده کنید. لیبل ها اغلب پشت چسبدار هستند. البته لیبل های اسلیو شرینک نیز گزینه خوبی هستند. درب ها همیشه گرد هستند. بنابراین به یک دستگاه درب بند گرد نیاز دارید.

سم و کود شیمیایی

سم و کود شیمیایی که به شکل مایع یا پودری هستند. بنابراین بسته به نوع مواد به ماشینهای پرکن مایع یا پرکن پودر نیاز دارید. برای مایعات نیز به دستگاه درب بند و دستگاه لیبل چسبان نیاز دارید. در مورد پودر اگر در کیسه های نایلونی بسته بندی کنید، فقط به دستگاه پر کننده پودر احتیاج دارید. همچنین در صورت پر کردن پودرها در بطری به دستگاه درب بند و دستگاه لیبل چسبان نیاز دارید.

مقایسه
علاقه مندی ها 0
Open wishlist page Continue shopping