شوینده ها

مواد شوینده محصولاتی هستند که در گذشته نبوده اند، اما امروز نمی توانیم بدون آنها زندگی کنیم. مطمئناً این محصولات در طولانی شدن عمر بشر در دهه های اخیر و ارتقاء سلامت تأثیر داشته اند. آنها طیف گسترده ای از محصولات را پوشش می دهند، از شامپو و پاک کننده گرفته تا سفید کننده. گروه امین ماشین برای بسته بندی آنها چندین دستگاه ارائه می دهد. آنها شامل پرکن های مایعات (مطابق با استانداردهای این صنعت)، درب بند ، لیبل چسبان و همچنین مخازن و میکسر برای بسته بندی آنها هستند. همچنین بسته های تک نفره را برای این مواد بکار میبریم.

شامپو

شامپوهای بدن و سر را در انواع مختلف با رایحه های مختلف خواهید یافت. در خط بسته بندی آنها مخزن و میکسر، دستگاه های پر کن مایعات غلیظ ، درب بند و لیبل چسبان را مشاهده می کنید. همچنین می توانید از دستگاه ساشه برای بسته بندی تک نفره استفاده کنید.

Machines

بسته به ظرفیت تولید ، دستگاه ها نیز ظرفیت های مختلفی خواهند داشت. پرکن ها می توانند خطی یا روتاری باشند. دستگاه های درب بند نیز می توانند خطی یا دوار باشند. با این حال ، همه آنها از نوع گرد هستند. لیبل ها اکثراً از نوع پشت چسبدار هستند. در بعضی موارد ، آنها از نوع اسلیو شرینک هستند.

مایعات شستشو

مایعات شستشو از نظر غلظت با شامپوها مشابه هستند. از طرف دیگر بسته بندی آنها کمی متفاوت است. به عنوان مثال ، برخلاف شامپوها ، این مایعات در بطری های بزرگ سه و چهار لیتری نیز بسته بندی می شوند. بنابراین ، برای بسته بندی آنها به دستگاه های پر کن مایعات، درب بند و لیبل چسبان نیاز داریم. همچنین مخازن و میکسر ها در خطوط بسته بندی حضور دارند.

Machines

پرکن ها بسته به ظرفیت می توانند خطی یا دوار باشند. البته برای ظرفیت های پایین دستگاه خطی و برای ظرفیت های بالاتر دستگاه دوار مناسب است. دستگاه های درب بند مانند پرکن ها می توانند خطی و دوار باشند. بیشتر اوقات لیبل ها از نوع پشت چسبدارهستند و برخی نیز اسلیو شرینک را انتخاب می کنند.

پودرهای شستشو

پودرهای شستشوی لباس ، ظروف و سطوح (فلز و سرامیک) عمده ترین محصولات این صنعت هستند. شما برای بسته بندی آنها به پر کن پودر نیاز دارید. می توانیم آنها را در بطری ها یا بسته های نایلونی بسته بندی کنیم. اگر بسته بندی بطری را بخواهید، شما همچنین به ماشینهای درب بند و لیبل چسبان نیاز دارید. هنگام انتخاب بسته های نایلونی، شما به یک رول مخصوص و یک دستگاه پر کن پودر داخل کیسه های نایلونی نیاز دارید.

پاک کننده های سطوح

پاک کننده های سطوح مایعات رقیقی هستند که برای تمیز کردن سطوح مختلف به خصوص شیشه از آنها استفاده می کنیم. تفاوت اصلی آنها با سایر محصولات این صنعت بسته بندی آنها است. این تفاوت به دلیل هندسه بطری ها و درپوش آنهاست. درب آنها نوع تریگردار است. لیبل های متداول در این محصولات دو نوع محبوب هستند. آنها لیبل های پشت چسبدار و اسلیو شرینک هستند. مخازن و میکسرها نیز در خطوط بسته بندی آنها وجود دارند.

سفیدکننده

ما از مایعات سفید کننده برای از بین بردن لکه ها استفاده می کنیم. مشخصه اصلی آنها خورندگی است. خورندگی خاصیتی است که می تواند فلزات را از بین ببرد. از طرف دیگر ، بیشتر قطعات ماشین آلات را از فلزات می سازیم. بنابراین برای بسته بندی آنها نیاز به ماشین آلات ویژه داریم.

Machines

در مورد ماشین آلات پر کن، ما باید آنها را با مواد پلیمری با دوام بپوشانیم. زیرا هیچ فلزی وجود ندارد که بتواند برای مدت طولانی در برابر خاصیت خوردگی آنها مقاومت کند. این مسئله برای مخازن و میکسرها کمی پیچیده تر است. بایستی آنها را به طور کامل از جنس پلیمر بسازیم. شرایط برای ماشینهای دیگر کمی بهتر است. زیرا آنها تماس مستقیم با مواد خورنده ندارند.

مقایسه
علاقه مندی ها 0
Open wishlist page Continue shopping