داروسازی

داروسازی یک صنعت مهم برای سلامت انسان ها است. همچنین صنعتی پرسود برای تولیدکنندگان است. خطوط بسته بندی در این صنعت طیف گسترده ای از ماشین آلات را به کار می گیرند. همه کارخانه ها با ظرفیت بالا تولید می کنند. نکته مهم برای ماشین آلات، استانداردهای دقیق سازمان های بهداشتی و درمانی است. امین ماشین توانسته این  استاندارد ها را برای محصولات خود اعمال کند.

محصولات این صنعت بسیار متنوع هستند. قرص ، کپسول ، شربت دارویی و ویال به همراه سرم بخشی از این محصولات هستند. ما ماشین هایی برای بسته بندی شربت و ویال با استاندارد های دقیق دارسازی داریم.

ویال

ویال یک بطری شیشه ای کوچک است و ما از آن برای نگهداری دارو استفاده می کنیم. داروهای داخل آن یا مایع یا پودر هستند. بنابراین بسته به نوع محصول، به ماشینهای پرکن مایع یا پودر نیاز داریم. همچنین ، درب ویال نوع خاصی است که به دستگاه مخصوص درب بند نیاز دارد. اگر می خواهیم بر روی این بطری شیشه ای کوچک لیبل بچسبانیم، باید مکانیزم های ویژه ای را روی دستگاه نصب کنیم.

شربت دارویی

ما شربتهای دارویی را از زمان کودکی با طعم تلخ آنها میشناسیم. مایعات با غلظت متوسط که برای بسته بندی آنها نیاز به ماشین آلات پرکن مایعات، درب بند و لیبل چسبان داریم. درب آنها عمدتا از نوع گرد است بنابراین به دستگاه درب بند گرد نیاز داریم. همچنین، در این صنعت لیبل ها همیشه از نوع پشت چسبدار هستند.

مقایسه
علاقه مندی ها 0
Open wishlist page Continue shopping