جدیدترین مطالب

دستگاه لیبل چسبان صنعتی

دستگاه لیبل چسبان صنعتی

دستگاه لیبل چسبان صنعتی چیست ؟

دستگاه لیبل چسبان صنعتی امروزه بسیار پرکاربرد و اثر گذار در تولید و بازاریابی شده است .ما در روزگاری هستیم که اهمیت کیفیت بسته بندی هیچ تولید کننده پوشیده نیست و بسیاری از کارشناسان موفقیت بازاریابی و فروش را مشروط بر کیفیت بسته بندی می‌دانند.

در این بین لیبل مهمترین بخش از بسته بندی است که بالاترین اثر را در بازاریابی دارد برای اینکه خودتان این اثر را ببینید کافیست به یک فروشگاه بزرگ سری بزنید و به سراغ یک قفس از محصولات بنوید خودتان ببینید.

که ناخودآگاه بطری را که لیبل آن به درستی چسبانده نشده و کج است را کنار بگذارید و بسته بندی دیگر را برمی دارید برای اینکه این اثر را در محصول من داشته باشیم پس از طراحی یک لیبل زیبا باید بتوانیم آن را به درستی بر روی بطری و بسته بندی مان بچسبانیم.

انواع دستگاه لیبل چسبان صنعتی:

در ادامه انواع دستگاه لیبل چسبان صنعتی توضیح داده و  مشخصات فنی برخی از ان ها را  را بررسی خواهیم کرد.

دستگاه لیبل زن 2 طرفه پشت چسب دار:

مناسب برای چسباندن لیبل در 2 سمت ظرف می باشد.

 

دستگاه لیبل چسبان صنعتی

دستگاه لیبل شیرینک:

این دستگاه مناسب برای قرار دادن غلاف ترس بافون بر روی ظروفی هایی مثل نوشابه، انواع آب میوه ها، بطری شیر و غیره یا مناسب برای پلمپ کردن  ظروفی مثل خیار شور، کمپود، سس و غیره است.

بعد از قرار دادن غلاف بر روی ظروف به طور اتوماتیک  توسط دستگاه ظروف، وارد تونل حرارتی شیرینک می شوند و غلاف به دور محصول می چسبد.

در نهایت ظروف آماده شده توسط نوار نقاله دستگاه از دستگاه به صورت اتومات خارج می شود. این دستگاه کاملا خودکار و بدون دخالت دست می باشد. این دستگاه می تواند برای غلاف زدن درب بطری یا ظروف نیز طراحی و ساخته شود طبق سفارش مشتری.

دستگاه لیبل شیرینک

برای دریافت مشاوره رایگان، شماره خود را وارد نمایید.

فرم مشاوره