جدیدترین مطالب

دستگاه لیبل زن پشت چسب دار 2023

دستگاه لیبل زن پشت چسب دار

دستگاه لیبل زن پشت چسبدار:

بدون شک پرمصرف تریننوع ماشین آلات از خانواده دستگاه لیبل چسبان،  لیبل زن پشت چسب دار میباشد. این دستگاه عددی بین ۷۰ تا ۸۰ درصد کل لیبل های مصرفی در کشور را به خود اختصاص داده است. اصولاً هر محصولی که بخواهد به دست مصرف کننده نهایی برسد نیاز به بسته بندی و طبعا لیبل دارد. اگر به فروشگاههای بزرگ (مال ها) سری بزنید یا اینکه به داروخانه ها بروید و یا به فروشگاه های مواد شیمیایی مراجعه کنید و همینطور به فروشگاههای تعویض روغن موتور بروید.

در همه آنها محصولات شان را در بسته بندی هایی از سایز کوچک تا بزرگ می بینید که همگی لیبل دارند. اگر با دقت بیشتری به بسته بندی ها نگاه کنید متوجه می شوید که عمده آنها از لیبل پشت چسب دار استفاده می کنند. این نوع از لیبل ها از گذشته تا به امروز محبوب ترین نوع لیبل دربین کارخانجات هستند. از طرفی زیرساخت های آن ها شامل طراحان و  چاپخانه ها به وفور در تمامی نقاط کشور در دسترس تولیدکنندگان قرار دارند. به همین دلیل عموم کارخانجات که کار بسته بندی را در خطوط تولید خود دارند لیبل پشت چسبدار را به سایر لیبل ها ترجیح می دهند.

بخش های مختلف دستگاه لیبل چسبان مدل لیبل شرینک   بهترین دستگاه لیبل زن پشت چسبدار

بیشتر بخوانید: همه چیز در مورد دستگاه لیبل چسبان 

نحوه کارکرد دستگاه لیبل زن دو طرفه:

كاركرد لیبل زن پشت چسب دار به اين شکل است  كه: رول لیبل در دستگاه قرار گرفته و دستگاه با دیدن ظرف از طریق سنسور لیبل هايی كه خود دارای چسب هستند را باز میکند و آماده چسبیدن به بطری یا محصول مورد نظر می شود. امروزه دستگاه های متفاوتی برای عمليات اتيكت زنی در بازار توليد و ساخته شده است  كه مشتری بنا به نياز و بودجه خود می تواند اقدام به تهيه دستگاه بکند . دستگاه لیبل چسب زن قابل استفاده برای انواع ظروف كتابی و بطری های گرد در انواع و اشكال مختلف، ظروف پلی اتلين، ظروف شيشه ای، انواع گالن ها و… می باشد و بسته به نیاز مشتری در صورتی که محصول از دو طرف نیاز به لیبل زنی داشته باشد، دستگاه از دو طرف مجهز به لیبل زن می گردد و آماده شروع به كار می شود تا عمليات ليبل انجام شود.

 

 

 

کاربرد در صنایع مختلف:

 لیبل زن پشت چسب دار  در هر صنعتی که نیاز به بسته بندی داشته باشیم کاربرد دارند. یعنی هر جا که تولیدات کارخانه جات در مقیاس بالا باشد و برای رسیدن به دست مصرف کننده نیاز به بسته بندی در بسته های کوچک داشته باشیم این لیبلها مورد استفاده قرار می گیرند. به عنوان مثال :

در یک کارخانه تولید مواد شوینده، مایع ظرفشویی در مخازن با ظرفیت های بالای چند تن تولید می گردند. حال برای آن که این مایع به دست من و شما برسد باید در بطری های کوچک تر مثلاً با ظرفیت ۱ لیتر بسته بندی شود.

 از طرفی هر کدام از این بطری ها نیاز به لیبل دارند. بنابراین می توانیم بگوییم هر ماده مصرفی که در طول روز با آنها سروکار داریم نیاز به لیبل دارند. عمده صنایع هدف شامل صنایع غذایی، صنایع داروسازی، صنایع مواد شیمیایی، صنایع پتروشیمی، صنایع مواد شوینده و صنایع آرایشی بهداشتی هستند. همچنین بر رویکالاهایی مثل جعبه های موبایل، قطعات الکترونیکی، جعبه های بسته بندی قطعات یدکی خودرو و بسیاری دیگر از صنایع لیبل ها کاربرد گسترده ای دارند.

دستگاه لیبل زن پشت چسب دار
دستگاه لیبل زن پشت چسب دار

برای دریافت مشاوره رایگان، شماره خود را وارد نمایید.

فرم مشاوره